Rozpoczęcie następnego kursu:


Na bieżąco!

Dla osób, które mogą jeździć do godziny 15:00 (za kurs kat. B) gwarantujemy promocyjną cenę:


1300 PLN


O firmieWitamy w szkole jazdy LIDER. Nasza kadra szkoleniowa składa się z instruktorów posiadających uprawnienia i doświadczenie egzaminatorów WORD – dokładnie tych, u których zdajesz egzamin. To pozwoli w znacznym stopniu wyeliminować Twój stres podczas egzaminu, który jest główną przyczyną wyniku negatywnego.


Powiemy Wam dokładnie wszystko, co powinniście wiedzieć na temat jazdy i egzaminu, aby szybko i skutecznie mieć go za sobą. Pokażemy Wam trasy egzaminacyjne i miejsca-pułapki, gdzie najczęściej popełnia się błędy skutkujące wynikiem negatywnym. Dzięki Temu będziecie mogli je bezbłędnie przejechać, a co za tym idzie - SZYBKO otrzymać wymarzone prawo jazdy. Uczymy na dokładnie takich samych samochodach i identycznym placu manewrowym jak na egzaminie.


Szkoleniem przyszłych kierowców zajmujemy się od ponad 17 lat i w tym czasie zdążyliśmy zebrać ogromne doświadczenie i chwalimy się wysoką – ponad 90% zdawalnością. Dodatkowo-jeżeli zdarzy Ci się, że nie zdasz egzaminu za pierwszym razem doszkolimy Cię gratis.


Szkolimy również cudzoziemców.


Wypuściliśmy na drogi setki zadowolonych kursantów, również tych zza zachodniej granicy (oni nie mogą sobie pozwolić na zdawanie w nieskończoność, każdy ich pobyt w kraju to ogromne koszty). Zaufali nam- Ty również się nie zawiedziesz!


Oferujemy kursy ekspresowe, trwające 3 tygodnie.


Jak większość twierdzi, 99% niezdanych egzaminów na prawo jazdy jest wynikiem stresu. Nie daj swojemu WORD-owskiemu „oprawcy” żadnej okazji, aby Cię „oblać” i błyśnij na egzaminie motoryzacyjnym kunsztem godnym Roberta Kubicy i Krzysztofa Hołowczyca razem wziętych.


W ciągu 30 godzin wykładów teoretycznych poznasz tajniki budowy samochodu, przepisy ruchu drogowego, wszystkie znaki i symbole spotykane na drodze oraz podstawy pierwszej pomocy. Natomiast 30 kolejnych godzin spędzonych za kółkiem, nauczy Cię zarówno obsługi Twojej przyszłej maszyny, jak i podstawowych manewrów oraz niełatwych zasad jazdy po mieście, ze szczególnym uwzględnieniem strefy egzaminacyjnej.


Ale to nie wszystko – poza kursem prowadzenia samochodu będziesz miał także szansę zaznajomić się z jazdą motocyklem. W ramach oferty dowiesz się także, w jaki sposób jeździć ekologicznie i ekonomicznie – z korzyścią nie tylko dla środowiska, ale przede wszystkim własnej kieszeni. Ecojazda sprawi, że nabierzesz wielu pozytywnych nawyków, dzięki którym użytkowanie samochodu będzie dużo przyjemniejsze, efektywniejsze i bezpieczniejsze.


O egzaminie wiemy wszystko!Zobacz nas na Facebook'u!